Zastosowanie

Sprzątanie dziecinne łatwe?

Dzięki urządzeniu EV teraz to możliwe. Zapomnij, że do tej pory potrzebowałeś tuzina różnych środków chemicznych oraz kilku sprzętów, aby wyczyścić cały dom lub firmę. I nie zawsze się to udawało! EV w 90% przypadków wyczyści nawet najbardziej zaciekłe kilkunastoletnie zanieczyszczenia, których nie udało Ci się pokonać żadną chemią i siłą rąk. Czyszczenie suchą parą nie wymaga użycia siły i trwa kilka razy krócej! Zobacz, jakie to proste.

Oszczędzasz wodę i pieniądze

Nie potrzebujesz już środków chemicznych i dziesiątków litrów wody, żeby doczyścić cały dom. Wystarczą ci 2 litry!

Oszczędzasz czas

Produkcja pary wynosi 110 g na minutę. To najwydajniejsze urządzenie przenośne na rynku! Teraz sprzątanie będzie kilka razy szybsze i łatwiejsze!

Sprzątasz suchą parą

Nie zanieczyszczasz wód gruntowych. Bardziej przyjaznego dla środowiska środka czyszczącego nie da się wymarzyć!

Co wyczyścisz dzięki urządzeniu EV?

Odpowiedź brzmi: wszystko.
Ale jeżeli mamy być dokładni, spróbujemy to wyliczyć:

Problem przestaną sprawiać wszelkie rodzaje: podłóg, mebli, dywanów, okien oraz płytek ceramicznych i PCV.

EV z łatwością poradzi sobie z: kominkami, szybami, lustrami, roletami, kaloryferami, materacami, tapicerką i obrazami.

A co z kuchnią? Niemal niemożliwe do domycia tłuste powierzchnie, blaty, okapy, ściany i zlewy teraz będą lśnić czystością.

Bez wysiłku doczyścisz całą łazienkę: sedes, fugi, kabinę prysznicową, wannę.

Wykorzystaj EV do czyszczenia: rowerów, biżuterii, odzieży, zabawek, klatek dla zwierząt…

A to wciąż nie wszystko! Moglibyśmy tak wymieniać w nieskończoność. Nie wierzysz? Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację.
Przygotuj dla nas najbardziej zabrudzone elementy wyposażenia domu lub firmy, a my sprawimy, że znów będą lśnić czystością!

Czarny Garnek
Na ostatniej prezentacji domowej doczyściliśmy zupełnie czarny garnek, którego nikt nie próbował umyć od niemal 20 lat!

Para, która nie parzy
Masz dość czyszczenia parą, ponieważ ciągle cierpisz na poparzenia? Wilgotność pary w EV wynosi tylko 5%. Nie da się nią poparzyć!

Lśniąca restauracja
Podczas prezentacji w restauracji za pomocą dwóch pociągnięć urządzeniem EV doczyściliśmy powierzchnię, której nie dał rady ani karcher ani parownice dostępne w sklepach stacjonarnych.

Suche w mgnieniu oka
Para w tradycyjnych urządzeniach ma wilgotność na poziomie ok. 50%. Przez co umycie takich powierzchni jak kanapa wiąże się z nalaniem się wody do środka i długim schnięciem. EV chroni przedmioty przed nadmierną wilgocią i sprawia, że schną nawet w 15 minut!

24 na dobę, 7 dni w tygodniu
Urządzenia parowe dostępne w sklepie ze względu na wydajność i jakość nie są przeznaczone do codziennej pracy. EV możesz używać bez przerwy, a mimo to posłuży Ci przez lata.