O nas

Misja

Główną misją firmy jest życie bez chemikaliów. Jest to odważne, ale nie niemożliwe przedsięwzięcie, które jest siłą napędową E V International Ltd. Agresywne i coraz częstsze stosowanie chemii gospodarczej jest jedną z głównych przyczyn chorób przewlekłych, alergii i astmy. Z drugiej strony woda jest najcenniejszym naturalnym źródłem na świecie, które jest wyczerpujące, a nawet w tej chwili wyjątkowo niewystarczające dla ludności na Ziemi. Mieszanie wody, która jest tak cenna dla ludzi, ze szkodliwymi substancjami chemicznymi, przygotowuje ludzkość na bardzo nieprzyjemny scenariusz.

Dlatego stworzyliśmy urządzenie, które może oczyścić cały dom za pomocą zaledwie 1-2 litrów wody, bez kropli chemii gospodarczej. Dzięki wysokiej temperaturze i suchej parze EV jest doskonałym asystentem nie tylko do czyszczenia, ale także do zwalczania bakterii i mikrobów. Sucha para zabija roztocza i ich jaja, gronkowce, E-coli, Salmonellę itp. W ciągu kilku sekund. W ten sposób dbamy o zdrowie ludzi i jednocześnie minimalizujemy ilość wody używanej do czyszczenia . Naszym celem jest uczynienie świata lepszym miejscem dla nas wszystkich. To sprawia, że codziennie pracujemy i poprawiamy się. Chcemy pomóc większej liczbie ludzi wierzyć, że przyszłość dzisiaj to życie bez chemikaliów.

Poznaj Natelo

Dzisiejszy świat jest pełen produktów niskiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach, przez co muszą być co jakiś czas ponownie kupowany. Za tym idzie zwiększona ilość odpadów, które nie wnosząc żadnego pożytku dla środowiska a tym bardziej dla nas, za to szkodą środowisku, a nas konsumentów dotykają uszczuplając nasz portfel i zdrowie. A przecież możemy być odpowiedzialnymi i świadomymi konsumentami, którzy świadomie wybierają to co dobre dla nas i pożyteczne.

Czysty i zdrowy dom lub firma, dla nas i naszych dzieci to zdecydowanie wyzwanie dzisiejszych czasów, ale każdy z nas może sobie z tym poradzić, stosując sposoby współczesne systemy czyszczenia jak EV 3000i, które oszczędzają nasz, pieniądze i przede wszystkim dbają o zdrowie i środowisko.

Widząc tak ogromną potrzebę dobrej jakości produktów, które będą trwałe, NATELO wychodzi na przeciw, ponieważ wiemy, że to inwestycja, która opłaca się nam wszystkim – konsumentom, ale przyniesie również korzyści dla pokoleń.

Dbałość o naturalne środowisko i zdrowie to nasza jedna z najważniejszych wartości, którą będziemy szerzyć, i co ważne którą sami na co dzień żyjemy.

Firma NATELO w swojej ofercie przedstawia produkty wysokiej jakości, które pomogą nam w dzisiejszym zabieganiu w świadomy sposób zadbać o nasze „ogródki” domowe oraz firmowe, poprzez eliminację śmieci oraz chemikaliów.

Nasza oferta opiera się na produktach przyjaznych dla środowiska z długą żywotnością. Większość produktów dostarczają nasi wykwalifikowani konsultanci, którzy jednocześnie pokazują jakie możliwości dają nasze produkty i szkolą klienta jak dbać o dane urządzenie. Każdy świadomy klient, który dołączy do naszej rodziny, i rekomenduje nasze produkty a tym samym idę lepszego życia w naturalnym środowisku, dostaje od nas 5 letnią gwarancję na nasze urządzenia.

Jeśli masz podobne wartości jak NATELO to zapraszamy Cię abyś osobiście zapoznał się z naszymi produktami. Wraz z zakupem naszych produktów stajesz się świadomym i odpowiedzialnym konsumentem, przyczyniając się do lepszego życia i środowiska dla nas oraz pokoleń.