Akcesoria

E V International Ltd. oferuje różne akcesoria do systemu czyszczenia EV 3000i, które pomagają w prawie nieograniczonych możliwościach korzystania z urządzenia. Oprócz standardowego pakietu dostarczanego z urządzeniem możemy również produkować bardziej szczegółowe akcesoria, takie jak podkładki o różnej twardości dla różnych powierzchni lub nawet nowe szczotki i dysze. A wszystko to po to aby jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom pracę z EV.

EV Thermofibra

Włókna EV Termofibry są tak delikatne, że usuwają 99% ze znanych bakterii bez żadnego wysiłku. Możesz używać ich na mokro lub na sucho. Są one znacznie grubsze i bardziej chłonne niż zwykłe ręczniki z mikrofibry, dzięki czemu są bardziej skuteczne. Absorbują do 7-krotnej masy własnej, nie pozostawiają śladów ani odprysków. Nie musisz ponownie szczotkować ani osuszać powierzchni.

EV Termofibra można prać * w pralce do temperatury 95 ° С (203 ° F), po czym można je suszyć w suszarce bębnowej. Włókna ręczników są wzmocnione i skoncentrowane, co pozwala zachować dobry kształt ręcznika.

Są one specjalnie zaprojektowane, aby były odporne na działanie temperatury EV wynoszącej 170 ° C (338 ° F). Można je prać ponad 500 razy.

 • Nie używaj płynu do zmiękczania tkanin

Możesz użyć EV Thermofibers do:

 • czyszczenie szkła;
 • ceramika;
 • metal;
 • inox;
 • powierzchnie drewniane;
 • tłuszcz;
 • kolorowe powierzchnie / polski /;
 • urządzenia elektryczne;
 • szklanki;
 • okulary przeciwsłoneczne;
 • pojazdy.

Jak również na wszystkie powierzchnie czyszczone w gospodarstwie domowym.

Żelazko

Żelazko EV pracuje z 110 g (3,9 oz) pary na minutę. Oznacza to, że wnika w głąb włókien, aby usunąć zagniecenia podczas jednego przejścia. Gorąca płytka teflonowa gładko i swobodnie przesuwa się po ubraniu, więc nie jest to już takie trudne. Połączenie profesjonalnego żelaza EV z naszym wysokiej jakości EV ATLANTIS ułatwia prasowanie z powodu dużej ilości pary i zwiększonego ciśnienia wytwarzanego przez to urządzenie. Dzięki niemu można prasować z łatwością i w bardzo krótki czas prasować tkaniny takie jak len, bawełna, dżins i inne. Z profesjonalnym żelazkiem EV oszczędzasz ponad połowę czasu na potrzebnego na prasowanie.

EV Aroma kit

Odświeżacz powietrza

Gotujesz coś o silnym zapachu, masz imprezę zeszłej nocy … lub masz palaczy w domu – wrzuć kilka kropel ulubionego zapachu do odświeżacza powietrza EV i pozwól mu pracować przez 10 minut. Poczujesz różnicę klimatu powietrza.

Terapia aromatyczna

Wrócisz wyczerpany pracą, masz ból głowy. Możesz dodać kilka

krople oleju eukaliptusowego w odświeżaczu powietrza EV, a ból głowy zniknie w

10 minut. Lub jeśli chcesz się zrelaksować, zapalić kilka świec, włączyć muzykę,

dodaj krople ulubionego zapachu i pozostaw pracę EV na około 15 minut.

Inhalacje

Możesz użyć tego małego akcesorium EV do czegoś więcej niż tylko czyszczenia powietrza. Odświeżacz powietrza EV działa z siłą EV ATLANTIS, dzięki czemu można go używać również do różnego rodzaju inhalacji. Pomoże Ci to poczuć się lepiej już po 10 minutach. Możesz dodać trochę soli morskiej, jeśli czujesz się chory lub po prostu zrobić kąpiel parową z olejem z drzewa herbacianego lub rumiankiem Jeśli twoje zatoki czują się trochę zablokowane. Lub możesz zrobić tylko łaźnię parową, aby otworzyć pory twarzy.

Odświeżacz powietrza EV jest prawie bezgłośny, co pozwala się zrelaksować i cieszyć się czasem odpoczynku .

EV Ironing board

Deska do prasowania jest idealnym dodatkiem do ekologicznego i ekonomicznego wyboru żelaza EV ATLANTIS.

Funkcja ssania

Deska do prasowania zasysa resztkową parę, która jest zbędna i niepotrzebna po procesie prasowania. Dodatkowo chłodzi prasowane tkaniny. Idealny efekt prasowania pozostaje przez długi czas.

Funkcja ogrzewania

Deska do prasowania ma zintegrowane ogrzewanie płyty powierzchniowej. Ogrzewanie zapobiega zwilżaniu płyty powierzchniowej i prasowanych tkanin. Nie powstaje kondensacja.

Funkcja wirowa

Wirowanie (technologia prasowania na zimno) jest stosowana do tej pory tylko w profesjonalnych centrach prasowalniczych. Poprzez wir powstaje miękka poduszka powietrzna pod powierzchnią. Zapobiega bezpośredniemu kontaktowi materiałów z powierzchnią. W ten sposób eliminuje niepożądane zmarszczki powstające podczas prasowania.

Z deską do prasowania EV masz wiele korzyści. Wysokość można regulować w górę i w dół. Ta opcja jest bardzo przydatna, jeśli masz dużo prasowania, ponieważ możesz usiąść wygodnie i dostosować wysokość, jak chcesz.

Po zakończeniu pracy z deską do prasowania EV można ją łatwo złożyć, a następnie przenieść do szafki z dołączonymi kołami. Możesz przesuwać ją do przodu i do tyłu oraz oczywiście na boki.

EV Clean

 • Biologicznie rozkładalny o neutralnym pH
 • Zawiera naturalną lanolinę
 • Ma działanie antystatyczne
 • 1 litr EV Clean tworzy 100 litryów zielonego roztworu czyszczącego.

Ten produkt jest super-wielofunkcyjny! Możesz go użyć do:

 • Twarde podłogi – drewno, laminat do płytek, linoleum i kamień;
 • Płynny żel do prania – EV Clean myje wszystkie rodzaje tkanin do 60 ° C (140 ° F). Działa z białe i kolorowe pranie (1 czapka EV Clean = 1 cykl zmywania);
 • Wszystkie rodzaje skórzanych powierzchni – meble, buty, torby, ubrania itp., Nie pozostawia tłustych śladów;
 • Czyszczenie miejscowe – uparte czerwone wino, od nikotyny, ketchupu, oleju smarowego, szminki, plam atramentowych;
 • Czyszczenie samochodu – deski podłogowe, siedzenia, tapicerka, felgi, lakiery, okulary samochodowe, światła, może nawet być zamiast tego używał płynu wycieraczki przedniej szyby – latem;
 • Czyszczenie szkła – zapewnia czyste i wolne od smug czyszczenia. Czyści również kabiny prysznicowe, okna i drzwi;
 • Impregnacja – EV Clean zawiera naturalną lanolinę. Impregnuje różne powierzchnie i chroni je przed zużyciem.

* Upewnij się, że używasz odpowiedniej ilości koncentratu.

EV SANIX

Rewolucyjny system EV SANIX jest idealny do szybkiej i skutecznej dezynfekcji powierzchni. Sanix bazuje na module wtryskowym Venturi. Szybkość przepływu pary wytwarza ssanie na linii butelki EV SANIX, która jest zamocowana pod kątem 90°. Posiada również ogranicznik przepływu. W ten sposób płynny środek dezynfekujący jest przenoszony bezpośrednio do pary przez wytworzoną próżnię.

Para miesza się ze środkiem dezynfekującym i tworzy idealną mieszankę, którą łatwo rozprowadza się na wszystkich powierzchniach.

EV SANIX dezynfekuje różne powierzchnie, pomieszczenia oraz sprawiając je wolnymi od bakterii i wirusów.

Szczotka parowa 

Pokaż swoim klientom, że ich bezpieczeństwo jest Twoim głównym priorytetem.

Dezynfekuj tekstylia i tkaniny bez szkody dla ich wyglądu i struktury. Szczotka parowa EV pomoże Ci wyczyścić i zdezynfekować wszystkie przedmioty w ciągu kilku sekund.

Dzięki płycie z wbudowanym elementem grzejnym każda czyszczona powierzchnia/tkanina pozostaje sucha i dostępna dla kolejnego klienta. Naturalne włosie szczotki parowej pozwala na pielęgnację jedwabiu, wełny wiskozy i wszystkich innych delikatnych tkanin.

 • Dodatkowy przycisk do ciągłego wylotu pary
 • Ergonomiczny uchwyt dla wygodniejszego użytkowania
 • Centralny mikroprzełączniki dla prawo i leworęcznych
 • Funkcja prasowania w pionie

EV mop profesionalny  

Mop parowy EV to najlepsze rozwiązanie do powierzchni wymagających szybkiego i łatwego czyszczenia i dezynfekcji. Mop ten umożliwia czyszczenie dużych powierzchni przy minimalnym wysiłku i maksymalnych rezultatach.

Główny wyłącznik (przycisk wł./wył.) jest zamocowany na dole powierzchni roboczej i aktywuje parę po dotknięciu mopem podłoża. Ta funkcja umożliwia korzystanie z pary tylko wtedy, gdy jej potrzebujesz.

Twoje czyszczenie z mopem profesjonalnym, będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek !

Pozostałe akcesoria